Współpraca

Warunki współpracy

Wyzwania i problemy prawne pojawiające się zarówno na drodze osób indywidualnych jaki i przedsiębiorstw, są różnorodne i często bardzo skomplikowane, dlatego też warto skorzystać z wsparcia usług specjalisty. Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Szkulik oferuje swoje usługi w formie doraźnych zleceń, a także w ramach stałej obsługi prawnej.  Współpraca z fachowcami różnych specjalizacji jest kluczowa dla osiągnięcia optymalnych rezultatów w prowadzonych sprawach przez Kancelarię.

Wysokość wynagrodzenia za powierzone zlecenie zależy przede wszystkim od rodzaju sprawy oraz czasu jakiego wymaga jej prowadzenie.

Ocena kosztów prowadzenia Państwa sprawy jest jednak zawsze bezpłatna. Jeszcze przed rozpoczęciem współpracy poinformuję o warunkach wynagrodzenia związanych obsługą Kancelarii jak i pozostałych możliwych opłatach związanych z prowadzeniem sprawy.

Kancelaria proponuje kilka sposobów rozliczenia, dopasowanych do potrzeb klienta:

– wynagrodzenie ryczałtowe – kwota wynagrodzenia określana jest z góry za całą sprawę lub jej dany etap.

– wynagrodzenie godzinowe – kwota wynagrodzenia określana jest jako stawka za godzinę pracy.

– wynagrodzenie od sukcesu – jest to dodatkowa forma wynagrodzenia stosowana w połączeniu z ryczałtem lub rozliczeniem godzinowym, określona najczęściej w formie procentowej, która stanowi premię w przypadku osiągnięcia określonego celu. Taki sposób określenia wynagrodzenia pozwala na zminimalizowanie początkowych kosztów związanych ze zleceniem prowadzenia sprawy.

– stała obsługa prawna – kwota wynagrodzenia określana jest w stałej miesięcznej wysokości w odniesieniu do wybranego przez klienta pakietu. Taka forma wynagrodzenia skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, ale znajdzie zastosowanie także dla osób fizycznych chcących zabezpieczyć stały kontakt z adwokatem oraz możliwość bieżącego konsultowania swoich spraw i rozwiązywania problemów prawnych.

Koszt jednorazowej porady prawnej wynosi 200 zł netto.

Przy powierzeniu do prowadzenia sprawy, koszt pierwszej prawnej możemy zaliczyć na poczet kosztu całej usługi.