KREDYTY FRANKOWE

KREDYTY FRANKOWE

 

 MASZ KREDYT WE FRANKACH SZWAJCARSKICH? POZWÓL NAM SOBIE POMÓC!

 

 Dlaczego, w sporze z bankiem skorzystać z pomocy adwokata?

Wiele osób, które znalazły się w sporze z bankiem, zastanawia się, czy warto skorzystać z pomocy adwokata. Spor z bankiem może być wyjątkowo skomplikowanym i stresującym doświadczeniem. Banki dysponują zasobami środków i zespołem prawników, co sprawia, że prowadzenie samodzielnej walki przeciwko bankowi, który zna swój produkt niemal doskonale, może być nie lada wyzwaniem. Dlatego właśnie warto rozważyć skorzystanie z pomocy doświadczonego adwokata. Korzyści płynących z pomocy Adwokata jest wiele.

Doświadczenie i Specjalizacja 

 Adwokaci to o eksperci w dziedzinie prawa, w tym prawa bankowego. Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach związanych z kredytami, co oznacza, że mamy głęboką wiedzę na temat przepisów i procedur dotyczących umów kredytowych, co pozwala nam dokładnie zrozumieć Twoją sytuację.

Skuteczność

 Pomimo, że nigdy nie możemy zapewnić klienta o przewidywanym wyniku, to dzięki naszemu doświadczeniu możemy skutecznie ocenić szanse i ryzyka prowadzenia sporu w danych okolicznościach faktycznych. To właśnie wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pozwala nam formułować argumenty prawne i strategie pozwalające  uzyskać korzystne rozstrzygnięcie.

Ochrona Twoich praw 

Jako adwokaci jesteśmy zobowiązani do ochrony praw naszych klientów. Dbamy o to, abyście Państwo byli właściwie reprezentowani i chronieni przed nadużyciami czy niesprawiedliwością. W wykonywaniu obowiązków Adwokaci objęci są nadzorem samorządu adwokackiego oraz mają obowiązek odprowadzać składki na ubezpieczenie, co gwarantuje należyte wykonywanie obowiązków.

Znajomość procesu sądowego i skomplikowanych kwestii prawnych

Negocjacje z bankiem i procesy sądowe żądzą się specyficznymi regułami i mogą być zawiłe i trudne do zrozumienia dla osób bez doświadczenia prawniczego. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala uniknąć błędów proceduralnych i działać w Państwa najlepszym interesie.

 

 

Wsparcie i doradztwo

Adwokat będzie Twoim zaufanym doradcą, który będzie odpowiadał na Twoje pytania i udzielał wsparcia przez cały proces.  Ponadto, jest niemalże pewne, że bank podczas sporu sądowego będzie reprezentowany przez swojego pełnomocnika. Taka sytuacja – kiedy tylko jedna ze stron korzysta z pomocy adwokata, prowadzi do znaczącej dysproporcji sił i utraty strategicznej przewagi. Działanie na własną rękę, ograniczona wiedza, niedopatrzenie, czy też niedopełnienie pewnych formalności może doprowadzić do nieodwracalnych skutków, niewłaściwego rozstrzygnięcia  sprawy lub nawet utraty korzyści, które można by było uzyskać przy odpowiedniej reprezentacji adwokata.

Spokój i pewność

Nasi klienci często wyrażają przekonanie, że obecność adwokata po ich stronie przynosi im pewność i poczucie bezpieczeństwa. Korzystając z pomocy adwokata w sporze z bankiem, zyskujesz przekonanie, że Twoje interesy są należycie chronione. Nie musisz martwić się o terminowość odpowiedzi na pisma z sądu oraz przeciwnika. Nie musisz martwić się również, że czegoś nie zrozumiałeś lub że brakuje Ci czasu na poświęcenie sprawie należytej uwagi. Dzięki nawiązaniu współpracy tym wszystkim zajmie się Twój adwokat. To inwestycja w Twoje bezpieczeństwo finansowe i spokojny sen.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Szkulik z siedzibą we Wrocławiu z powodzeniem świadczy pomoc w sprawach dotyczących kredytów ‘frankowych’ od 2018 r. W tym czasie zgromadziliśmy znaczące, praktyczne doświadczenie w prowadzeniu procesów przeciwko wielu bankom,. Niniejsze pozwoliło na wypracowanie mechanizmów skutecznego reprezentowania klientów. W prowadzonych sprawach staramy się doprowadzić do rozstrzygnięcia pozwalającego rozwiązać problem kompleksowo – tak aby jedno postępowanie pozwoliło na dokonanie kompleksowych rozliczeń i aby po wygranej ograniczyć możliwość ewentualnego uchylania się od wyegzekwowania korzystnego orzeczenia.

Pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze!

Od czego zacząć? 

Krok pierwszy – napisz do nas na adres: biuro@szkulik.pl albo skorzystaj z formularza kontaktowego obok. Do wiadomości dołącz dokumenty dotyczące kredytu, które posiadasz, w szczególności umowę regulamin, ostatnie zawiadomienia o wysokości raty i saldzie kredytu. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie na numer: +48 606-200-512.

Krok drugi  w odpowiedzi na zapytanie przedstawimy Tobie informację o możliwych roszczeniach przeciwko bankowi oraz ofertę Kancelarii na poprowadzenie postępowania przeciwko bankowi.

Krok trzeci  jeżeli podejmiesz decyzję o zleceniu prowadzenia Twojej sprawy prześlemy dokumenty potrzebne do rozpoczęcia działań przeciwko bankowi.

Krok czwarty  niezwłocznie po podpisaniu dokumentów podejmiemy wszelkie czynności potrzebne do zabezpieczenia Twoich roszczeń i uzyskania korzystnego rozstrzygnięcia.

Krok piąty  od teraz możesz spać spokojnie – w czasie prowadzenia postępowania będziesz na bieżąco informowany o wszelkich istotnych czynnościach.

 

 

Powierzając sprawę Kancelarii Adwokackiej adw. Piotr Szkulik zyskujesz pewność, że jako lojalny partner będziemy z Tobą, aż skutecznego rozwiązana problemu! 

 

Darmowa ocena Twojej sprawy