O Kancelarii

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Piotr Szkulik

Nazywam się Piotr Szkulik i dziękuje, że znaleźliście Państwo czas, aby odwiedzić stronę internetową Kancelarii Adwokackiej, której jestem założycielem.

W pracy kancelarii adwokackiej zawsze kierujemy się wartością nadrzędną jaką jest dobro klienta, uwzględniając jego możliwie najszerszy kontekst. 

Szerokie spektrum doświadczeń zdobytych podczas wieloletniej praktyki w obsłudze podmiotów indywidualnych i przedsiębiorców oraz zaangażowanie w rozwój zawodowy pozwala skutecznie reprezentować naszych klientów.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, tak aby w ramach usług 'szytych na miarę’, już na etapie pierwszych konsultacji, po wysłuchaniu Państwa problemu dobrać odpowiednie rozwiązania zarówno faktyczne jak i prawne, które pozwolą na osiągnięcie odpowiednich efektów. 

Zmierzymy się również ze wszelkimi Państwa obawami czy wątpliwości związanymi z prowadzeniem sprawy, tak aby możliwie najlepiej przygotować Państwa na wszelkie ewentualności. 

W toku sprawy będziecie Państwo na bieżąco informowani o przebiegu postępowania oraz przewidywanych kolejnych jej etapach. Również z odpowiednim wyprzedzeniem otrzymacie Państwo informację o koniecznych do poniesienia kosztach związanych z prowadzeniem sprawy.

Powierzając swoja sprawę Kancelarii Adwokackiej adw. Piotr Szkulik, otrzymują Państwo nie tylko fachową obsługę prawną, ale również lojalnego partnera, który wraz Państwem przebędzie całą drogę, aż do skutecznego rozwiązania problemu.


zapraszam do kontaktu,

adwokat Piotr Szkulik